Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
ISO
9001
ISO
14001
OHSAS
18001

Sofii w terminie 02-05.02.2018 odbyły się Mistrzostwa Europy w snookerze w kategorii do lat 18,

Antek był jedynym reprezentantem Polski w tej kategorii wiekowej. W zawodach uczestniczyło 84 najlepszych juniorów z całej Europy. Antek finalnie zajął 17 miejsce. Wyeliminował go późniejszy wicemistrz ME reprezentant Austrii Florian Nuble. Mecz był bardzo zacięty, Antek pomimo, że przegrywał już 0:2 zdołał doprowadzić do 2:2 niestety w decydującej partii musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego zawodnika z Austrii. 
Gratulujemy smiley

 


Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

 


Życzenia Świąteczne

Życzymy magicznych wypełnionych radością Świąt Bożego Narodzenia
oraz pomyślności w Nowym Roku

Zarząd i pracownicy
Anneberg Transpol


Antoni Max Kowalski reprezentantem Polski na Mistrzostwach Świata w snookerze w kategorii wiekowej U16 w pięknym mieście Sankt Petersburg w Rosji. 

Orzełek na piersi, polska flaga nad głową, to do czegoś zobowiązuje. Tak napisał na FB. Antek kończy rozgrywki grupowe z przytupem wygrywając wszystkie mecze i to jak https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f51/1/16/1f603.png

Gratulujemy, Trzymamy kciuki za rozgrywki pucharowe.

 


PROFESJONALNY KIEROWCA

19-20 czerwca w siedzibie firmy Anneberg Transpol, w ramach akcji

„Profesjonalny Kierowca” ,odbędzie się bezpłatny kurs organizowany przez Volvo i Renault, prowadzony przez  profesjonalnych  instruktorów producentów pojazdów.
 
Szkolenie kierowane jest do młodych kierowców, posiadających  ważne prawo jazdy kategorii  C+E, nie zatrudnionych w branży transportowej, którzy chcą związać swoją przyszłość z zawodem profesjonalnego kierowcy.
Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji na stronie
http://www.profesjonalnikierowcy.pl    oraz w dziale kadr Anneberga
 
Akcja powstała z inicjatywy  firm: Volvo Trucks, Renault Trucks, Michelin, Wielton, oraz Ergo Hestia którym zależy na podniesienie bezpieczeństwa na drogach oraz świadomości społecznej na temat wysokiej rangi usług transportowych jako znaczącej gałęzi gospodarki. 


European Snooker Championship U18

Od 5 do 19 marca w cypryjskiej Nikozji rozgrywane są Mistrzostwa Europy w snookera  amatorów. W kategorii do lat 18 nasz kraj reprezentuje  min. Zielonogórzanin Antoni Kowalski. Antek mimo młodego wieku ma na swoim kącie wiele prestiżowych nagród, talentem zachwyca największe tuzy z branży. Na stronie internetowej Światowej Federacji Snookera można poczytać o jego niesamowitych wyczynach. Na co dzień trenuje w biurowcu naszej firmy.


Życzymy pełnych uroku Świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych radością, spokojem i słowami, które umykają w całorocznej codzienności.
A u progu Nowego Roku -  mnóstwa optymizmu, trafny chdecyzji, śmiałych pomysłów i szczęścia w ich realizacji. 
Niech radość tych dni  trwa  jak  najdłużej; pomimo  i  na przekór niełatwej codzienności.
 
 


AGENCJA CELNA ANNEBERG


Już od 15 lat na  rynku usług cel­nych i spe­dy­cyj­nych dba­ o bez­pie­czeń­stwo trans­ak­cji eks­por­to­wych oraz im­por­to­wych swoich klien­tów.
Zapraszamy do współpracy.                        
http://ac.anneberg.com.pl/


Winobranie 2016


Jak co roku, podczas Winobrania władzę nad naszym miastem przejmuje Bachus – Bóg Wina. Miasto staje się wówczas jedną wielką sceną, nie brakuje wina i dobrej zabawy. Na mieszkańców i turystów czekają liczne atrakcje m.in.: koncerty, zabawy plenerowe, zawody sportowe, targi kolekcjonerskie, barwny korowód uliczny i wiele innych.
Otworem stoją nasze Winnice. Można je zwiedzić i pokosztować rodzimych specjałów.
Nieodłącznym elementem Święta Winobrania jest Jarmark ( 3-11 września), podczas którego ponad 500 handlowców, artystów, rzemieślników i kolekcjonerów rozkłada swoje stoiska w centrum miasta. Bardzo dużą popularnością cieszy się również korowód, który w tym roku rozpoczyna  się w sobotę 10. września o godzinie 12:00.
Zapraszamy również do kibicowania annebergowskiej ekipie w Drużynowym Biegu WInobraniowym – 3 września godz.11:00, ul.Westerplatte).

Zapraszamy  do  Zielonej Góry.


konferencja prasowa

Dzisiaj w siedzibie naszej firmy odbyła się konferencja prasowa na której podpisaliśmy umowę sponsorską na następny rok. Na konferencji miała również miejsce prezentacja nowego zawodnika  Stelmet BC Zielona Góra Tomasa Celetiego.


Porozumienie w sprawie przewozów do Rosji 2016-02-19

Po trudnych i skomplikowanych negocjacjach udało się osiągnąć porozumienie w sprawie wznowienia międzynarodowych przewozów drogowych do Rosji. Po zakończeniu rozmów, które odbyły się w dniach 18-19 lutego 2016 r w Moskwie, wiceministrowie Jerzy Szmit i Nikołaj Asauł podpisali protokół. Ustalono w nim, że strony wymienią się zezwoleniami, które będą ważne do 15 kwietnia 2016 r. Polscy przewoźnicy otrzymają 20 tys. zezwoleń – 10 tys. ogólnych i 10 tys. na przewozy z/do krajów trzecich. Stronie rosyjskiej również przysługuje 20 tys. zezwoleń – 19,5 tys. ogólnych i 500 na przewozy z/do krajów trzecich. Dzięki dzisiejszemu porozumieniu ruch ciężarówek między Polską a Rosją powinien zostać wznowiony na początku przyszłego tygodnia.

Cieszę się, że udało się osiągnąć kompromis. W czasie negocjacji zostały uzgodnione warunki i zasady wykonywania transportu, kwalifikacja przewozów, definicje, jak również dokumenty niezbędne do określania formy przewozu. W okresie przejściowym, czyli do 15 kwietnia 2016 r. władze Federacji Rosyjskiej będą dostosowywały swoje prawo, przede wszystkim rozporządzenia, tak aby były zgodne z ustaleniami z negocjacji – powiedział wiceminister J. Szmit.

Zmiana rosyjskich przepisów, dyskryminujących polskich przewoźników, pozwoli na ustalenie docelowej liczby zezwoleń dostępnych dla obu państw.

Negocjacje MIB z Ministerstwem Transportu Federacji Rosyjskiej w sprawie zasad wykonywania międzynarodowych przewozów drogowych, a także struktury i wielkości kontyngentu dwustronnych zezwoleń zostały wznowione w ubiegłym roku. Ważność dotychczasowych zezwoleń wygasła 31 stycznia 2016 r. Na ich podstawie, zgodnie z polsko-rosyjskim porozumieniem, pojazdy z obu państw mogły powrócić do kraju rejestracji do 15 lutego 2016 r.


noworoczne spotkanie załogi

Wykorzystując przerwę świąteczną , a więc możliwość spotkania się z większością pracowników, jak co roku, zorganizowaliśmy noworoczne zebranie załogi.
Szefowie podsumowali kończący się rok 2015, oraz  przedstawili plany na 2016.
Był czas na luźne dyskusje, ale i konkretne szkolenia, na informacje o wprowadzanych zmianach i zarządzeniach, na podziękowania załodze za ciężką pracę i życzenia na Nowy, zapewne też nielekki Rok.

Spotkanie było również okazją do wręczenia, sześciu naszym długoletnim pracownikom - kierowcom - odznak honorowych „ZASŁUŻONY DLA TRANSPORTU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ” przyznanych przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Odznaczenia wręczył Senator Robert Dowhan.
 
Mikołaj też o nas nie zapomniał :)


odblaski


Uratujmy choć jedno życie !
Pomóżmy uniknąć wypadków !

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu postanowiliśmy „oświetlić” pieszych wędrujących poboczami polskich dróg. W tym celu nasi kierowcy rozdadzą ponad 2 tysiące odblasków osobom napotkanym na naszych drogach.
Jeśli uda nam się uratować chociaż jedno życie, zapobiec chociażby jednemu wypadkowi drogowemu, nasz cel zostanie osiągnięty :)
 
Zapraszamy  do  naśladowania
 


Obchody 25-lecia firmy

W pierwszych dniach maja świętowaliśmy 25 lecie istnienia firmy. Do Zielonej Góry zjechało mnóstwo wspaniałych gości - klienci, dostawcy, przyjaciele . Byli Ci, którzy historie Anneberga pisali codzienną współpracą kiedyś, a także dzisiaj. Specjalnie na tę okazję przyjechało prawie 40 współpracowników z Danii i Białorusi. Byli oczywiście wszyscy wspólnicy – przecież taka okazja zdarza się raz na 25 lat .
Podczas dwóch dni było dużo podziękowań, wspominek, życzeń . Była kultura przez duże K i wspaniała nocna zabawa na przysłowiowe sto par. Było dostojnie, hucznie i wesoło .
Wszystkim wielkie dzięki za obecność i uświetnienie naszego jubileuszu.


Firma nasza otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta

Firma nasza otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta za wybitny wkład gospodarczy w rozwój i promocję Zielonej Góry. Jest to nagroda w kategorii „ Przedsiębiorstwo Usługowe 2013” . Wręczenie nagród odbyło się podczas corocznego Balu Winobraniowego.

Wszystkim pracownikom należą się gorące gratulacje i podziękowania  


Zielonogórska Firma 25 – lecia

 Anneberg Transpol została Laureatem Plebiscytu Zielonogórska Firma 25 – lecia organizowanego przez Gazetę Wyborczą i Miasto Zielona Góra. Za parę miesięcy stuknie nam 25 lat 


Solidna Firma

Za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań, oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta uzyskaliśmy, już po raz szósty, tytuł              

Solidna Firma


My na etransporcie

 Na początku lutego 20 nowoczesnych ciągników siodłowych Renault serii  T zasiliło flotę naszej firmy.

…by lepiej obsługiwać klientów, by stworzyć jeszcze lepsze warunki  pracy naszym kierowcom …..
poczytaj o nas więcej
 
http://etransport.pl/wiadomosc,35348,sprawdzona_marka.html


Andrzej Wańkowicz

Andrzej Wańkowicz - jeden z trzech kierowców pionierów Anneberga w Polsce. W kwietniu 1990 roku przyprowadził do Polski jeden z trzech zestawów, a pierwszego dnia po Wielkanocy wykonał dziewiczy, historyczny transport naszej Firmy. Przez niespełna 25 lat ( bez 4-ch miesięcy) przemierzał Europę w Annebergowskich samochodach. Od dwóch miesięcy jest na zasłużonej emeryturze, ale wciąż Go ciągnie „za fajerę”. Więc – do zobaczenia wkrótce .


Filmik o nas

Film z przekazania 20 szt. T 460 dla Anneberg


Spotkanie Wigilijno-Noworoczne

Dzielenie się opłatkiem w grudniowy wieczór wpisane jest już od dawna w annebergowski kalendarz........
........ tak jak i coroczne spotkanie całej załogi. Podsumowanie starego roku, plany  na nowy 2015 , informacje o wprowadzanych zmianach i zarządzeniach tych wewnętrznych, oraz nowych przepisach, dyskusje, podziękowania i życzenia.........