Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
ISO
9001
ISO
14001
OHSAS
18001

Historia

Spółka Anneberg Transpol  została założona w 1990 roku przez rodzinę Anneberg - duńskich przedsiębiorców prowadzących od 1925 roku firmę transportową Anneberg Transport A/S, oraz rodzinę Miłkowskich - przedsiębiorców doskonale znających polski rynek, w tym transportowy.

Połączenie doświadczeń obydwu firm pozwoliło na szybkie zbudowanie prężnie działającej firmy - lidera w zakresie transportu cysternami materiałów chemicznych i bitumicznych oraz ładunków przestrzennych naczepami oplandekowanymi.
27  lat obecności na rynku przewozów pozwoliło wykształcić nam doskonałą kadrę; zaangażowaną, odpowiedzialną i doświadczoną.
Wszyscy kierowcy i spedytorzy posiadają uprawnienia ADR.  Wielu pracowników jest w firmie od początku lat 90-tych. Prawie wszyscy kierowcy z certyfikatem BBS. 
Razem z naszymi partnerami z firm grupy Anneberga z Danii, Szwecji, Niemczech, Norwegii i Białorusi jesteśmy gotowi do realizacji nowych, trudnych wyzwań. 
Kadra w grupie Anneberga obsługuje dzisiaj prawie 200 własnych pojazdów,  oraz kilkadziesiąt aut stałych podwykonawców, co pozwala na obsługę dużych projektów.
/  w wersji ang i niem - trucks a nie zestawów /.
Sprawne działanie taboru zapewnia własny warsztat serwisowy, a nad wszystkim czuwa doświadczona, systematycznie szkolona kadra zarówno kierowców, jak i spedytorów i pracowników administracji.
 
Potwierdzeniem systematycznego rozwoju firmy i jej rzetelnej działalności jest fakt, że już od lat spółka posiada certyfikaty ISO 9001, ISO14000, OHSAS 18001 ,SQAS, oraz wiele nagród i rekomendacji naszych Klientów.
 
Anneberg Transpol również aktywnie uczestniczy w życiu społeczności lokalnej - m.in. wspiera zespół koszykarzy.
 
 
27 lat na krajowym i międzynarodowym rynku transportowym
 
miliony   przejechanych kilometrów
 
miliony ton   przewiezionych ładunków