Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
ISO
9001
ISO
14001
OHSAS
18001

Osiągnięcia

Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań „
W.E. Deming.

Rosnący rynek przewozowy i nasza pozycja na nim spowodowały, że usługami Anneberga zainteresowały się czołowe firmy Europy. I to właśnie
  • Zadowolenie Klientów i zaufanie jakim nas obdarzają, oraz
  • ponad 100 osobowa wykwalifikowana, odpowiedzialna i zaangażowana kadra,
są naszym największym, dającym najwięcej satysfakcji osiągnięciem. Ale również:
  • nowoczesny, specjalistyczny tabor,
  • zaplecze spedycyjne i techniczne,
  • 25 lat na wymagającym rynku transportowym,
Od początku swojej działalności Anneberg Transpol nieprzerwanie podnosi jakość świadczonych usług – dowodzą tego min. przyznawane nam certyfikaty i nagrody.
Szczególna waga przykładana jest do spraw związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem przy przewozach towarów. Z tego powodu podejmowanych jest szereg działań mających bezpośredni wpływ na ciągłe podnoszenie bezpieczeństwa.

Od 2005 r w firmie jest zatrudniony instruktor bezpiecznej jazdy, szkolący nowych , a także doświadczonych kierowców w zakresie podnoszenia bezpieczeństwa i kultury jazdy, osiągania lepszych wyników ekonomicznych jazdy, oraz metod prawidłowego zabezpieczenia przewożonych towarów.

Prezes firmy Jacek Miłkowski jest wieloletnim członkiem Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego i Rady Izby, pracując aktywnie w komisji transportu i dystrybucji PIPC.

Udoskonalając System Zarządzania Jakością, funkcjonujący już od 2001 roku ISO 9000 poszerzyliśmy o System Zarządzania Środowiskiem – ISO 14001.
 
ISO 9000:2008
ISO 14001:2004 14001:2004

Aby skuteczniej kontrolować i minimalizować zagrożenia zdrowia pracowników podczas wykonywania pracy, wdrożyliśmy system zarządzania zwracający szczególną uwagę na Bezpieczeństwo i Higienę Pracy – OHSAS 18001.
Przestrzeganie określonych procedur umożliwia kontrolowanie , minimalizowanie i zapobieganie zagrożeniom - zwiększa bezpieczeństwo pracy, jak również jakość wykonywanych usług.
OHSAS 18001:2007

Jako, że w sektorze chemicznym bezpieczeństwo przewozu ma kolosalną wagę z racji zagrożenia jakie stwarza przewóz towarów chemicznych , często skrajnie niebezpiecznych, poddaliśmy się badaniu SQAS by sprawdzić i ocenić funkcjonujące w naszej firmie systemy pracy i zarządzania jakością.

 
Safety & Quality Assessment System;
System oceny bezpieczeństwa i jakości
ochrony środowiska

Zgodnie z założonymi celami firma nasza stawia na kształcenie pracowników każdego szczebla kładąc szczególne nacisk na szkolenie kierowców. W naszej branży dobry kierowca to jedno z najważniejszych ogniw działalności. Dlatego też wprowadziliśmy program szkoleń kierowców – tych nowo przyjmowanych i tych z niemałym już stażem, przykładając szczególną wagę na szkolenia BBS - Behaviour Based Safety (zachowanie sprzyjające bezpieczeństwu, jazda defensywna).

Za przestrzeganie i propagowanie zasad etyki w świecie biznesu, terminowe regulowanie wszystkich zobowiązań, oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta, przyznano nam Certyfikat Solidna Firma.
Firma nasza została wpisana na Białą Listę – rzetelnych i godnych zaufania partnerów gospodarczych.

w latach 2003-2014

Wielokrotnie już, począwszy od 2005 roku byliśmy uhonorowani Certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play, w tym Złotą Statuetką. Wyróżnienie to jest dowodem przestrzegania przez naszą firmę zasad Kodeksu Etyki i Kultury Przedsiębiorczości.Dziennik „ Puls Biznesu „ potwierdził przynależność naszej firmy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu. Wyróżnienie to otrzymywaliśmy w drodze rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.
2002 – 2007

Naszą rzetelność w rozliczaniu się z kontrahentami prosto sprawdzić w Krajowym Rejestrze Długów, który współpracuje wyłącznie z rzetelnymi firmami.Dbałość o pracownika w naszej firmie doceniła Państwowa Inspekcja Pracy. W 1998 roku byliśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”. W ubiegłym roku również otrzymaliśmy wyróżnienie za podjęte przez pracodawcę działania zmierzające do poprawy poziomu BHP i ochrony środowiska w zakładzie.Chwaląc sobie współpracę z Annebergiem udzielili nam rekomendacji nasi Klienci min. Total, BP, ale także Business Centre Club , który przyznał nam Medal Europejski za krajowy i międzynarodowy transport drogowy.

Firmy naszej nie może zabraknąć w branżowej organizacji Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, której jesteśmy członkiem od zawsze.
Anneberg jako firma transportowa posiada oczywiście wszystkie niezbędne koncesje, certyfikaty i zezwolenia, których posiadanie nakłada na nas prawo.Doradca Do Spraw Bezpieczeństwa w zakresie materiałów niebezpiecznych funkcjonuje w firmie od 2002 r. tj. od czasu wymagalności umową ADR.
Firma jest członkiem Stowarzyszenia DGSA od 2007 r. biorąc aktywny udział w seminariach organizowanych przez stowarzyszenie.


Doskonalenie i poszerzanie wiedzy w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych ma miejsce również w trakcie organizowanych corocznie przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Kolejnictwa wraz z Transportowym Dozorem technicznym konferencji szkoleniowych.


Bierzemy udział w życiu społeczności lokalnej, wspierając ją w miarę swoich możliwości.